Најново

За Заеви не важат мерките?

За Заеви не важат мерките, па слободно можат да си се журкаат во Аватар. Да се потсетиме што изјави Караџовски и како предупредуваше. -Не лудувајте по свадби,

Ратите за кредитите ќе можат да се одлагаат и по 1 октомври

Ратите за кредитите ќе може да се одлагаат и по 1 октомври. Како што објавува „Алсат“, повикувајќи се на банкарски извори, одложувањето на плаќањето на кредитите

Здравје и Фитнес

Лукот е лек!!! Видете кои се придобивките!

Posted on 0

Лукот, всушност, има неколку стотици терапевтски својства, потврдени од страна на научни истражувања. Лукот, всушност, има неколку стотици терапевтски својства. Истите се потврдени од страна на

Сок за подобрување на крвната слика – Витаминска „бомба“ за крвта

Posted on 0

Направете вкусен и здрав сок кој е одличен за добра крвна слика. Еве што ви е потребно и како да го направите: СОСТОЈКИ: 1,5 кг цвекло 1

Top